Monday, March 26, 2007

Doda Elektroda kontra Edyta Górniak

Doda Elektroda kontra Edyta Górniak.
W programie "Jak oni śpiewają" Edyta Górniak zaatakowała Dodę, krytykując jej piosenkę "Szansa" i styl śpiewania. Doda na swojej stronie internetowej odpowiedziała: Kobieta po trzydziestce powinna trzymać na wodzy swoje frustracje, zawiść i zazdrość w stosunku do młodszych koleżanek z branży.

- Jakaż to durna piosenka - skrytykowała Edyta Górniak hit zespołu Virgin, w którym rozbrzmiewają słowa: Więc nie martw się ,uśmiechnij się. Nie jest tak źle, problemy są, lecz zdrowie masz, by rozwiązać je. - Ale dobrze, że zaśpiewałaś ją po swojemu, a nie z tą manierą, z jaką śpiewa Doda - dodała Górniak, która zasiada w jury programu "Jak oni śpiewają", po tym, jak aktorka Dominika Figurska zaśpiewała piosenkę zespołu Virgin "Szansa".

Inna jurorka programu Elżbieta Zapendowska przyznała: - No, durna.

"Szansa" to hit zespołu Virgin, w którym wokalistką jest Doda Rabczewska.

Doda nie pozostała dłużna. Na swojej stronie internetowej odniosła się do wypowiedzi Górniak, pisząc: Jeśli chodzi o wypowiedź Edzi, to wydaje mi się, że kobieta po trzydziestce powinna trzymać na wodzy swoje frustracje, zawiść i zazdrość w stosunku do młodszych koleżanek z branży. Rozumiem, że może do tej pory być zła, że nie udało jej się wygrać ze mną w konkursie premier w Opolu i "durna szansa" pozostawiła ją daleko, daleko w tyle. Ale zanim zaczęła ją krytykować powinna zastanowić się nad tym, że obraża - nie mnie, ale ludzi, dla których "Szansa" wiele znaczy i wiele zmieniła w ich życiu.

Czekam z niecierpliwością na kolejna płytę Edzi, która sprzeda się może trochę lepiej niż ostatnia i choć w połowie tak dobrze jak moja. Z chęcią również ja i moi fani ocenimy, choć jedną piosenkę, którą raczy napisać.

- Póki co polecam, aby Edzia zachowała swoje "durne" komentarze dla siebie i skupiła się na nauce hymnu polskiego - napisała Doda, krytykując kontrowersyjne wykonanie polskiego hymnu na mistrzostwach świata w piłce nożnej w Korei.
Dane ze strony Gazeta.pl

Sama Edyta Górniak zapomniała już chyba jak wykonała hymn Polski na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. W wywiadach wypowiadała się ,iż chiała zaspiewać ten hymn w stylu jak sie wykonuje hymn USA tyle, że wtedy nie jest to juz hymn polski. Żeby było śmieszniej inny hymn zaśpiewali polscy kibice ,a inny Edyta Górniak. To co zrobiła w Koreii to kompromitacja jej osoby. Zobacz film z MŚ w Koreii.
Film

Edyta Górniak śpiewa hymn polski!

How to lose 10 pounds ebook,

How to lose 10 pounds tutorial

Chopper Tattoo Designs, Skin Whitening Forever

Skin Whitening Forever

How to Be More Attractive and Desirable, free-bonus, Get a tattoo free bonus, Natural Breast Enlargement

Natural Breast Enlargement

How to Be More Attractive and Desirable, Reduce Cellulite Forever

Natural Breast Enlargement